Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Máme návrh, pojďte ho s námi vyladit

Tým Mandaworks

kategorie: Tým Vizemilada
publikováno: 8. 3. 2121

Mandaworks je designové studio působící na poli krajinné architektury, městského designu a strategického plánování s cílem vytvářet atraktivní a kvalitní prostředí provázané s krajinou. Hlavní kancelář, která byla založena v roce 2009 partnery Martinem Arfalkem a Patrickem Vorhoevenem, se nachází ve švédském Stockholmu a od doby svého založení se studio rozrostlo o pobočky v kanadském Montrealu a čínské Shanghai. V současné době čítá tým Mandaworks přes 20 osob s širokými mezinárodními zkušenostmi a multidisciplinárním přístupem. Mandaworks nejen při své mezinárodní práci vyhledává zajímavé možnosti spolupráce a často pracuje s lokálními partnery. Portfolio studia obsahuje široké spektrum projektů od návrhu strategických plánů celých regionů, rozsáhlých krajinných parků a nových městských částí až po veřejná prostranství a drobné intervence ve veřejném prostoru.

Mezinárodní tým Mandaworks, který pracuje na projektu jezera Milada, je složen z architektů, krajinných architektů, městských designérů a environmentálních plánovačů. Tým je veden zakládajícím partnerem Martinem Arfalkem spolu s Kateřinou Vondra, Cyrilem Pavlů a Emeline Lex.

Tým je doplněn o řadu zkušených lokálních expertů, kteří se na projektu budou aktivně podílet. Mezi nimi jsou mimo jiné Mgr. Linda Kovářová, Ph.D. (participativní plánování), Mgr. Martina Hutárová (participativní plánování), Mgr. Jan Richtr (krajinný plánovač), Ing. Kateřina Lagner Zímová (krajinná ekoložka), Ing. Květoslav Syrový (dopravní inženýr) a dipl. Arch. Krištof Hanzlík (architekt).

Martin Arfalk, LAR/MSA

krajinný architekt, partner kanceláře

Kateřina Vondra, SAR/MSA

architektka, městská designérka

Cyril Pavlů, SAR/MSA

architekt, městský designér

Emeline Lex

městská designérka

Linda Kovářová

řešitelka pro zapojování veřejnosti

Martina Hutárová

místní koordinátorka
změněno: 29. 3. 2022
 
 
Sdílej přátelům